Špecialista materiálového toku- mzda od 1400

  • Prešovský kraj, Košický kraj
  • 1 400 EUR/mes
  • Full-time
  • angličtina (B2)
  • Maturita

O tejto pozícii

Máte skúsenosti s logistikou a plánovaním? Máte dobré organizačné zručnosti a zmysel pre detail? Pre nášho významného klienta v automotive hľadáme šikovného/nú špecialistu/ku materiálového toku so skúsenosťami s plánovaním alebo nákupom. Pošlite nám svoje CV a staňte sa členom tímu materiálových špecialistov so zaujímavým ohodnotením.

Vašou náplňou práce bude:

• overovanie materiálových požiadaviek

• zabezpečovanie správnych objednávok dielov/materiálov a ich príjem včas a v dostatočnom množstve na podporu výrobných požiadaviek pri zachovaní presných a správnych úrovní zásob;

• monitorovanie stavu objednaných dielov/materiálov a urýchlenie dodania položiek,

• definovanie Výrobného plánu;

• riadenie dodávateľského reťazca;

• zodpovednosť za realizáciu konsignačného skladu u dodávateľov

• uvoľňovanie / monitorovanie výrobných pracovných príkazov

• skúmanie/riešenie akýchkoľvek nezrovnalostí medzi ponukou a dopytom

• pravidelné kontaktovanie dodávateľov za účelom potvrdenia dodacích termínov

• aktualizovanie problémov s dodávkami od dodávateľov

• rôzny reporting a administratívne činnosti

Požiadavky

• Znalosť pracovných noriem a BOZP

• Životné prostredie a systém kvality.

• Anglický jazyk.

• Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

• Práca v SAP.

• Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania.

• Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel požadovaných konkrétnym zákazníkom.

• Nástroje základnej kvality, FMEA, PPAP, P-FMEA, Control plan.

• Štandardy automobilového priemyslu.

• Silný tímový duch.

• Organizačné schopnosti.

• Predchádzajúce úspešné skúsenosti s logistickými a plánovacími činnosťami.

• zodpovednosť, precíznosť a orientácia na výsledok.

• Zmysel pre optimalizáciu toku a redukciu aktivít bez pridanej hodnoty.

Ponuka

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.

• Práca s high-tech systémami a komponentmi.

Bonus a výhody:

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)

• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov

• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku

• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)

• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách

• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

• Trainee program pre študentov

• Referral program

Lucia Kubinová