RIS - riadiace informačné systémy - hľadáme ŠPECIALISTU do TRNAVY

  • Trnavský kraj
  • 2 000 EUR/mes
  • Full-time
  • angličtina (C1)
  • Výučný list

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva. Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu.

Nový profesionálny člen tímu so skúsenosťami bude mať v náplni práce

O tejto pozícii

  • vykonávať preventívnu údržbu na zverených zariadeniach
  • analyzovať, vyhodnocovať a odstraňovať poruchy riadiacich systémov a ich prvkov
  • vykonávať softvérové zásahy v riadiacich systémoch
  • návrh konceptov v oblasti merania, regulácie a automatizácie
  • vytvorenie zadania pre realizáciu investičných akcii
  • posúdenie projektovej dokumentácie investičných akcií a projektovej dokumentácie cudzích investorov
  • spravovať dokumentáciu (architektúra RS, schémy zapojení, IO listy, life cycle, zoznamy zariadení, a i.)
  • spolupracovať so zhotoviteľom pri realizácii prác na RS technologických zariadení
  • spolupracovať s dodávateľmi riadiacich a informačných technológií a servisných služieb
  • špecifikovať požiadavky na objednávanie materiálu a služieb

Požiadavky

  • Stredoškolské vzdelanie  s maturitou, Vysokoškolské I. alebo II. stupňa so zameraním elektrotechnika, automatizácia
  • prax na pozícii  6 rokov
  • platné osvedčenie o Odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22  Vyhlášky č.508/2009 Z.Z.
  • Microsoft Office 365 - pokročilý
  • Microsoft Windows - pokročilý
  • Údržba riadiacich systémov - pokročilý
  • Windows administrátor - pokročilý
  • Základné znalosti sieťovej infraštruktúry - mierne pokročilý
  • PLC Siemens - expert
  • SCADA - Supervisory control and data acquisition - pokročilý
  • Návrh a konfigurácia HWaSW časti RS - pokročilý
  • Orientácia v P&ID diagramy, el. výkresy - pokročilý
  • anglický jazyk na úrovni C1 ( bezpróblémové čítanie manuálov a inej dokumentácie)
  • samostatnosť a zodpovednosť, svedomitosť
  • precíznosť a manuálna zručnosť
  • technické a praktické myslenie
  • tímovosť a aktívny prístup k riešeniu problémov
  • odolnosť voči stresu
  • vodičský preukaz sk.B

Ponuka

  • 13. a 14. plat a príspevok ku dňu energetikov
  • platové a finančné benefity
  • benefity pracovného voľna
  • zdravotné benefity, benefity k dôchodoku
  • benefity pre pracovné tímy na pracovisku
  • práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
  • technické vybavenie zamestnancov
  • profesionálny a osobný rozvoj