Zákaznícka PODPORA pre HOLANDSKY hovoriacich klientov

  • Bratislavský kraj
  • 1 400 - 1 600 EUR/mes
  • Full-time
  • holandčina (B2)
  • Maturita

Na pozíciu hľadáme viacerých ľudí, aj absolventov aj skúsených - dôležitá je motivácia pre daný segment auto-moto :)

O tejto pozícii

Náplň práce:
  • telefonická a mailová podpora pre klientov regiónu (Belgicko, Holandsko, Luxembursko) - okrem reklamácií a sťažností
  • poradenstvo pre vodičov automobilov (náhradné vozidlá, servisné úkony, podpora v procese nahlasovania nehôd, palivová karta, technická kontrola, výmena pneumatík a iné)
  • zmanažovanie predajcu auta a nového klienta

Práca po skúšobnej dobe 2 dni Homeoffice a 3 dni kancelária

Pracovný čas:
8 - 16:30 (jeden týždeň, 9:17:30 (druhý týždeň) - na striedačku
  • predlžovanie tankovacej karty a jej blokovanie
  • poskytovanie technických informácií a odporúčaní

Požiadavky

  • Holandský jazyk level C1 (ústna aj písomná forma)
  • Microsoft Outlook -pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Business korešpondencia - pokročilý
  • silná orientácia na zákazníka, výborné komunikačné zručnosti
  • dobré analytické zručnosti, flexibilita
  • ochota naďalej sa rozvíjať

Ponuka

  • 13.plat v plnej výške mzdy
  • Benefitný program Cafeteria.sk
  • možnosť práce na čiastočný homeoffice
  • Team Buildingy, Deň Rodiny, Vianočné párty, Dni zdravia a iné aktivity
  • Multisport karta
  • Calio Carta kredity v hodnote 5€ za každý odpracovaný deň
  • 2 sick days
  • Bonus za odporučenie nového kolegu
Mária Baková