Obchodník (account manager) pre západné Slovensko

  • Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Slovensko
  • 1 400 - 2 000 EUR/mes
  • Full-time
  • Maturita

O tejto pozícii

NÁPLŇ PRÁCE:
Starostlivosť o zverený región a klientov (20%), akvizície nových klientov (80%)
Nadväzovanie, budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
Účasť na obchodných rokovaniach
Reporting

Požiadavky

OČAKÁVAME:
4 dni v teréne u klientov a 1 deň v kancelárii (home office)
Pravidelné stretnutia s kolegmi obchodníkmi
Silné predajné a prezentačné zručnosti, súťaživosť, samostatnosť
Chuť učiť sa nielen novým veciam, ale priniesť aj svoje inovatívne nápady (v katalógu produktov)
Vodičský preukaz sk. B
Prax na obchodnej pozícii (rýchloobrátkovy tovar, reklamný tovar, energo...)

Ponuka

PONÚKAME:
Provízie z predaja nad rámec uvedenej základnej mzdy
Prácu v spoločnosti, ktorá svojimi produktmi prináša zákazníkom radosť
Odmenu nielen finančnú, ale aj vo forme dobrej tímovej spolupráce
Profesionálny rozvoj v oblasti predaja, ktorý denne spolupracuje so zaujímavými zákazníkmi
Priateľské pracovné prostredie s neformálnou atmosférou a športovými aktivitami

Bonusy:
Dovolenka 5 týždňov
Firemné akcie
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Možnosť home office
Notebook
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Zľava na firemné produkty/služby

Miriam Horníková